Projekt Bunkier

Zanim wejdziesz do naszego bunkru, daj znać czy masz ukończone 18 lat

Pochodzenie

Góry to piękny region południowej Polski. Majestatyczny i wzbudzający respekt. To również otoczenie, z którym jesteśmy mocno związani i gdzie się wychowywaliśmy. Motywy góralskie towarzyszą nam od młodzieńczych lat i będziemy się starali w pewien sposób przemycić je w naszych produktach. Dążymy do tego, żeby osoby sięgające po butelkę naszego piwa od razu kojarzyły je z górami. Nie tylko ze względu na oprawę graficzną, ale również ze względu na smak i aromat. Jak chcemy to zrobić?  Odpowiedź na to pytanie pojawi się już wkrótce. A czy nam się to uda, to już zostanie zweryfikowane przez naszych odbiorców.

Góry to nie tylko piękny krajobraz, krystalicznie czysta woda, to również historia wielopokoleniowego społeczeństwa, ludzi z pasją i charakterem. To także niezwykła wrażliwość góralska i duże pokłady artyzmu przemycone w pięknych góralskich pieśniach, strojach czy też malowidłach. Postaramy się, aby w naszej działalności dało się zauważyć delikatne odwołania do folkloru. Jesteśmy również przekonani, że uda nam się pokazać Wam coś ciekawego, związanego z naszymi lokalnymi tradycjami.

Na zdjęciach z gór przedstawiona jest tylko namiastka tego, co oferują one na żywo. Wszystkich zachęcamy do odwiedzenia nas w naszych stronach i zakosztowania tego niezwykłego klimatu. Tym, co nie mają takiej możliwości w ramach pocieszenia możemy zaoferować nasze produkty, aby poczuli smak płynący prosto z gór.