Projekt Bunkier

Zanim wejdziesz do naszego bunkru, daj znać czy masz ukończone 18 lat

Jakość

Jakość to bardzo obszerny temat i można by o niej mówić wiele. My może zagwarantować, że stanowi dla nas priorytet. Wkładamy wiele wysiłku w to, aby była wizytówką naszych produktów i mocno się w nich odzwierciedlała. Chcielibyśmy zapewnić najwyższą jakość naszych produktów, ale jest to pojęcie względne. Możemy natomiast zagwarantować najwyższą jakość naszej pracy włożonej w każdą butelkę tworzonego piwa.

Do produkcji wykorzystujemy surowce pochodzące od sprawdzonych dostawców działających na rynku piwowarskim już od wielu lat. Przy wyborze słodu, chmielu, drożdży czy innych składników wchodzących w skład receptury piwa kierujemy się ich parametrami i zapewniamy odpowiednie warunki podczas procesu produkcyjnego.  Aby warzenie piwa odbywało się pod całkowitą kontrolą używamy specjalistycznego sprzętu, który pozwala monitorować każdy etap procesu oraz zwiększa bezpieczeństwo wytwarzanych produktów.

Jesteśmy świadomymi przedsiębiorcami. Zdajemy sobie sprawę z roli, jaką odgrywa jakość w przemyśle żywnościowym. Jest to istotny czynnik, którego najlepszym wskaźnikiem są klienci zadowoleni z nabywanych dóbr. Kierując się tą myślą bardzo ważna jest dla nas Wasza opinia. Chcemy wiedzieć, w jakim stopniu produkty dostarczane przez Projekt Bunkier spełniają oczekiwania odbiorców, żeby móc się do nich dostosować i ciągle się rozwijać w dążeniu do stworzenia czegoś, z czego będziemy dumni.

Jeżeli chodzi o nasze doświadczenie to możemy z całą pewnością powiedzieć, że posiadamy odpowiednie. Studia związane z przetwórstwem żywności oraz późniejsza praca w podobnej dziedzinie, uświadomiły nam, że jakość to nie tylko zestaw przepisów i norm, ale również podejście do prowadzenia działalności. Obecnie wśród olbrzymiej konkurencji powtarzalna jakość jest jedynym sposobem, aby zyskać lojalnych klientów i ich przy sobie zatrzymać.