Projekt Bunkier

Zanim wejdziesz do naszego bunkru, daj znać czy masz ukończone 18 lat

Innowacja

Słownik podaje poniższą definicję słowa innowacja:

„…to ciąg działań, prowadzących do wytworzenia nowych lub ulepszonych produktów, procesów technologicznych lub systemów organizacyjnych…”

My całkowicie się z tą definicją zgadzamy i chcemy ją odzwierciedlić nie tylko poprzez nasze produkty, proces czy samą metodę wytwarzania piwa, ale również przez podejście do tej tematyki. Warzenie piwa uznaje się za jeden z najbardziej skomplikowanych procesów produkcji alkoholu. Mimo to da się to zrobić w łatwy sposób, ponieważ wystarczy zestaw plastikowych pojemników, gar ze stali nierdzewnej i parę dodatkowych akcesoriów. Do tego niezbędne surowce, które teraz są bardzo łatwo dostępne i można zaczynać warzyć swoją pierwszą warkę. I to jest właśnie w tym piękne. Nie potrzebujesz wyszukanego sprzętu, aby zostać piwowarem domowym.

Ale gdzie w tym wszystkim innowacja? Kryję się ona w niebanalnych składnikach dodawanych w celu poprawy aromatu lub smaku. W drobnych unowocześnieniach aparatury, które często wynikają z potrzeby dostosowania procesu do naszych potrzeb, a także w eksperymentach przeprowadzanych w celu doszlifowania receptury do perfekcji. Te wszystkie elementy znajdziecie w naszych piwach. Żaden mniej ważny od innego, bo tylko wszystkie połączone w całość dają produkt taki, po który chętnie wracamy.

Naszym celem jest przedstawienia piwa nie tylko, jako orzeźwiającego produktu, przy którym spędzanie czasu wydaje się przyjemniejsze, ale jako produktu, który poza walorami smakowymi może nieść ze sobą również wartości funkcjonalne. Piwo w rodzaju suplementu, posiadające niespotykane doznania sensoryczne, to zdecydowanie kierunek, w jakim chcemy podążać.